b_400_0_16777215_00_images_article_0201.jpg

چشم های آدمی به گونه ای ناخودآگاه در پی همانندسازی است. همان هنگام که پیرامون خود را می بیند گویی سامانه همانندیابی خود را نیز به کار می اندازد تا از این راه در میان تکه های بزرگ یا کوچک، تیره یا روشن، ایستاده یا تخت، ساده یا پیچیده، رنگ دار یا بی رنگ و . . . بهانه هایی را برای گروه بندی چیزها در دسته های همانند بیابد.

آفرینش «هارمونی » در چیدمان و دکوراسیون فضاهای داخلی با خود آرامش رابه همراه می آورد و گاه از دل نظمی که آفریده و یا گاه از راه بی نظمی های خودخواسته و به اندازه، هوش و دلربایی و چشم نوازی را در بیننده می آزماید.
ندا مکرمی، دانش آموخته کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و طراح و مشاور در صنعت مبلمان کشور می کوشد تا شیوه های دستیابی به هارمونی های «تأکید » محور یا بر پایه «تضاد » در فرم و اندازه را با ابزار «مبل تک » در گروه مبلمان خانگی و فضاهای وابسته به آن بررسی و با نوشتاری کوتاه برای هر یک، فراگیری این روش را آسان تر کند.

نحوه سفارش

شرکت مبلمان سارینا با سابقه چند ساله در تولید انواع مبلمان خانگی ، میز غذا خوری و تخت خواب با کادری مجرب در حال فعالیت می باشد. مبل های تولیدی این شرکت دارای بهترین کیفیت ساخت می باشند.

تمامی محصولات این کارگاه به صورت بخش بندی شده در سایت قرار گرفته اند که برای سفارش کافیست پس از انتخاب محصول مورد نظرتان، با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

شرکت مبلمان سارینا

 

آدرس: تهران کمربندی آزادگان بعد از علی ابادقاجار بهر اتوبان مبل سارینا m. P

 

تلفن واحد فروش: 0902518733502155195087

 

ارتباط از طریق تلگرام: 09025187335